Prezentácie 3 najlepších projektov a vyhlásenie súťaže Projekt roka

Termín prednášky bol 19.10.2016 od 13:00 – 13:40
V rámci podujatia Jubilejný 10. ročník konferencie Projektový manažment “Ako efektívne riadiť projekty”

Najlepším Projektom roka 2016 je Open Telekom Cloud spoločnosti T-Systems Slovakia

Štvrtý ročník súťaže Projekt roka 2016, ktorý vyhlasuje slovenská Spoločnosť pre projektové riadenie a PMI Slovakia Chapter v spolupráci s portálom efocus.sk, pozná svojho víťaza. Stal sa ním projekt T-Systems Slovakia Open Telekom Cloud.
Cieľom súťaže je prezentovať  príklady úspešného zvládnutie celého procesu riadenia projektov, ktorý rozhodujúcou mierou ovplyvňuje dodržanie celkových nákladov a plánovanú implementáciu. Prieskumy v oblasti projektového riadenia v SR nám hovoria, že takmer 15 percent projektov prekročí rozpočet o 21 až 50 perc.  a  až 30 percent projektov prekročí stanovený termín o viac než 20 perc. V termíne a v rozpočte skončí len každý druhý projekt!  Nominované projekty reprezentujú to najlepšie, čo sa z hľadiska projektového riadenia  na Slovensku zrealizovalo.

Víťazný projekt – Open Telekom Cloud - priniesol na globálny trh riešenie, ktoré je zákaznícky orientované, má veľkú dávku inovácie a je svojim spôsobom senzáciou na cloudovom trhu.
• IDE O PRVÚ EURÓPSU ALTERNATÍVUA PRE SPOLOČNOSTI, KTORÉ POUŽÍVAJÚ CLOUD RIEŠENIA
• CENA JE O 15% NIŽŠIA AKO U NAJVÄČŠIEHO KONKURENTA – AMAZON-u
• BEZPEČNOSŤ DÁT JE CHRÁNENÁ VEĽMI PRÍSNYM NEMECKÝMI PRÁVNYMI NORMAMI – AUTOMATICKY, BEZ OHĽADU NA LOKÁCIU ZÁKAZNÍKA + kombinácia bezpečnostných certifikácií: TUV trusted cloud, CSA STAR, ISO, ESARIS, Trusted Cloud
• ŠPECIÁLNY CONCEPT ZAVEDENIA BEZPEČNOSTNÝCH OPATRENÍ – zákazník nemusí používať dodatočné opatrenia
• NEUSTÁLE ROZŠIROVANIE – pribúdanie nových funkcionalít, neustály vývoj v spolupráci s open stack komunitou a požiadavkami zákazníkov
• SPOJENIE T-SYSTEMS + HUAWEI – to najlepšie z oboch firiem prináša jedinečné riešenie
• 99,95 % DOSTUPNOSŤ
• ATRAKTÍVNE PLATOBNÉ MODELY, PRE RÔZNE POŽIADAVKY ZÁKAZNÍKOV – mesačné, flexibilné – zákazník platí len za to, čo reálne využil.
Nie je bez zaujímavosti, že tento náročný projekt riešil multikultúrny tím,  v projektovom tíme sa stretli špecialisti z Maďarska, Slovenska, Číny a Nemecka.

Trojicu najlepších projektov v SR z pohľadu projektového riadenia dopĺňajú projekty Všeobecnej zdravotnej poisťovne „Online prepojenie s registrami informačného systému verejnej správy – časť register fyzických osôb“ a projekt Slovak Telekom „Big data monetization“.

Prezentácia projektu Slovak Telekom

Prezentácia projektu T-Systems Slovakia

Prezentácia projektu Všeobecnej zdravotnej poisťovne

Vyhlásenie víťazného projektu: Open Telekom Cloud (T-Systems Slovakia)

Prílohy

Komentáre

  • Nebol pridaný žiadny komentár

Pridať komentár

Pridávanie nových komentárov je momentálne pozastavené.

Partneri podujatia

Hlavní partneri konferencie Atos  solutions and ServicesTatra banka

Partneri Dataconsinzaginextlevel consulting

© 2011 eFOCUS.sk, Všetky práva vyhradené.

Nastavenie ukladania cookies | Webdesign by KREA