Podľa čoho si vyberať dodávateľa biometrického softvéru – výsledky “majstrovstiev sveta” v identifikácii podľa odtlačkov prstov

Termín prednášky bol 28.05.2015 od 12:00 – 12:20
V rámci podujatia SÚČASNOSŤ A BUDÚCNOSŤ OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV & BIOMETRIA DNES

Orientovať sa v ponuke výrobcov biometrických algoritmov nie je vôbec jednoduché. Podobne ako v iných oblastiach, aj tu pomôžu porovnávacie testy nezávislých inštitúcií. Medzi najrenomovanejšie patrí so svojimi skoro tritisíc zamestnancami americký NIST (National Institute for Standards and Technologies). Najsledovanejším testom je FpVTE (Fingerprint Vendor Technology Evaluation, Testovanie technológii výrobcov riešení na porovnávanie odtlačkov prstov), ktorý vyhodnocuje výkonnosť AFIS systémov (Automated Fingerprint Identification System). Najväčším prínosom je fakt, že ak sa niekto chystá projektovať informačný systém využívajúci identifikáciu podľa odtlačkov prstov, nájde výsledky zodpovedajúce jeho špecifickým požiadavkám, či už procesným alebo výkonnostným, ktoré sa od systému k systému môžu veľmi meniť.
Prezentácia prevedie obsahom testovania a jeho najnovšími výsledkami, načrtne ich praktické využitie, a predstaví ďalšie plány NIST v oblasti testovania technológií na porovnávanie odtlačkov prstov.

Podľa čoho si vyberať dodávateľa biometrického softvéru

Obsah je chránený heslom. Odomknúť

Obsah je chránený heslom. Odomknúť

Komentáre

  • Nebol pridaný žiadny komentár

Pridať komentár

Pridávanie nových komentárov je momentálne pozastavené.

Partneri podujatia

Generálni partneri ATOS IT Services and Solutions

Hlavní partneri konferencie posamANASOFT

© 2011 eFOCUS.sk, Všetky práva vyhradené.

Webdesign by KREA