CLOUD & Dátové centrá: Infraštruktúra ako služba

Termín prednášky bol 21.03.2012 od 12.30 – 12.50
V rámci podujatia Nové cesty optimalizácie a znižovania nákladov: aplikácie & IT infraštruktúra 2012-2015

K téme Cloud computingu a dátových centier už bolo napísaných množstvo článkov, pripravených veľa prezentácií a vytlačených nemálo marketingových materiálov. Dnes a v priebehu najbližších rokov sa však kedysi futuristické vízie stávajú skutočnosťou. Dátové centrá sú postavené a pripravené poskytovať svoje služby  zákazníkom. Zákazníkom, ktorí potrebujú šetriť finančné zdroje na prevádzkové prostriedky, ktoré nie sú predmetom ich produktívnej činnosti, bez obmedzenia komfortu práce. Technológia, o ktorej sme donedávna diskutovali len v teoretickej rovine, je v súčasnosti už pripravená a teraz prichádza ďalšia, možno ešte zložitejšia úloha. A to presvedčiť  zákazníkov, že cenné dáta dokážeme efektívne preniesť  z ich priestorov a serverov do dátových centier, udržiavať ich zabezpečené a vysoko dostupné a poskytovať  im ešte kvalitnejšie služby, než  na aké boli zvyknutí doteraz.

Slovak Telekom je na túto úlohu pripravený a dokáže ju realizovať prostredníctvom svojich špičkových dátových centier, služieb Cloud computingu a príslušnej podpornej sieťovej infraštruktúry pod neustálym dohľadom kvalifikovaných špecialistov, ktorí tieto technológie prevádzkujú a rozvíjajú.

T. Hogh: Cloud & Dátové centrá: Infraštruktúra ako služba (webcast)

Prílohy

Komentáre

  • Nebol pridaný žiadny komentár

Pridať komentár

Pridávanie nových komentárov je momentálne pozastavené.

Partneri podujatia

Generálni partneri Hewlett-Packard SlovakiaIBM Slovensko

Hlavní partneri konferencie Atos IT Solutions and ServicesCisco SystemsHitachi Microsoft SlovakiaOracle SlovakiaPosAmSlovak Telekom

Partneri Education.sk

© 2011 eFOCUS.sk, Všetky práva vyhradené.

Webdesign by KREA